درباره ما

اقتصاد مقاومتی اثباتی دارد .
اثباتش همین است که ما یاد بگیریم که به سمت تولید داخلی رو بیاوریم. شماها می‌توانید همه کمک کنید.
واقعاً هرکدام در بخشهای مختلف که هستید کمک کنید، هم در زیر مجموعه‌های خودتان، هم در حوزه‌ نفوذ خودتان ،مسئولان گوناگون در بخشهای مختلف، این اساس کار است.
اگر این نشد و ما به این توان داخلی و درونی خودمان تکیه نکردیم و آن گنجینه‌ را استخراج نکردیم یا آنچه که استخراج شده را گذاشتیم خراب بشود و فرو بریزد، آن وقت محتاج بیرون خواهیم بود.

گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری
             در دیدارهای مختلف با مسئولین و مردم
هرچه اندیشه کردیم که چگونه مبنای اقتصاد مقاومتی را با تحقیق و بیانات محققین و اندیشمندان این عرصه بررسی و اقدامی نماییم آخر الامر به این نتیجه منتج شد که هیچ کس به اندازه مقام معظم رهبری در این خصوص مطلب و سخن نافذ ندارد و با توجه به بخش پایانی مطالب ارائه شده از بیانات معظم له که : آنچه استخراج شده را نگذاریم خراب شود تا محتاج بیرون نشویم را متمع نظر داریم .

در همین راستا با توجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی و لزوم ایجاد همبستگی ملی در حمایت از تولیدات ساخت ایران ، همچنین با توجه به ضرورت تبلیغات در عرصه بین المللی و اهمیت ظرفیت های تولیدی کشور در رسانه های جهانی موسسه فرهنگی رسانه نوید در نظر دارد با همکاری سازمان ها و موسسات مربوطه با اجرای یک پروژه ملی به شكل موضوعي و روزآمد همه موسسات توانمند در عرصه توليد كشور را با محصولاتشان به طور رايگان مانيتور نمايد بدون انكه هزينه اي براي واحدها ايجاد نمايند.
معرفی تولید کنندگان ایرانی اعم از کوچک ، متوسط و بزرگ توسط عده ای از جوانان انقلابی به ملت شریف ایران و حتی ایجاد ارتباط میان تولید کنندگان تحت عنوان پروژه ملی ساخت ایران با ایجاد بزرگترین بانک اطلاعاتی و منسجم کشور در تمامی حوزه های تولید به همت و یاری تولیدکنندگان عزیز کشورمان ، گامی موثر در تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه صادرات کشور خواهد بود.
  • در اين طرح ، تولید کنندگان و محصولاتشان در يك سامانه اينترنتي ديده خواهند شد.
  • با توجه به ترجمه وبسایت به زبانهای رایج بین المللی بستر صادرات و توسعه بین المللی برای تولید کنندگان فراهم خواهد شد.
  • در نمايشگاه هاي بين المللي كه موسسه شركت نمايد از طريق تبليغ سامانه و سي دي معرفي خواهند شد.
  • اطلاعات سامانه از طريق رايزن هاي بازرگاني كشورمان در خارج در اختيار علاقمندان تجارت با ايران قرار خواهد گرفت.
مجموعه ساخت ایران از تمامی مسئولین کشور برای حمایت از این پروژه ملی دعوت به عمل می اورد.